مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 13 دلیل که چرا مردم از فروشگاه های اینترنتی خرید میکنند

خرید آنلاین آمده است که ماندگار شود - و این دلیل خوبی دارد. راحتی خرید با فناوری به یک پایه اساسی در عصر کرونا تبدیل شده است.
تجارت الکترونیکی همچنان بر میدان بازی مصرف کننده تسلط دارد زیرا ترجیحات هزینه و سطح راحتی با عادی جدید ما کاملاً تغییر می کند. و با مزایای زیاد خرید آنلاین ، جای تعجب نیست که مصرف کنندگان به جای فروشگاه به صفحه نمایش روی آورده اند.
در حقیقت ، 43٪ از مصرف کنندگان می گویند اگر هرگز دیگر در فروشگاه های فیزیکی خرید نکنند خوب هستند و تقریباً سه چهارم مصرف کنندگان (73٪) معتقدند که بیشتر خریدهای مصرف کننده در آینده اتفاق خواهد افتاد.
Jungle Scout بیش از 1000 مصرف کننده آمریکایی را مورد بررسی قرار داد تا در مورد انگیزه های خرید آنلاین و چگونگی تغییر عوامل استرس زا در اقتصاد همه گیر در عادت های هزینه ای اطلاعات کسب کند. از Q4 سال 2020 ، اولویت های مصرف کننده بیشتر به چگونگی کاهش هزینه ها متمرکز شده اند - این موضوع به نفع کالای ارزان تر است ، انتخاب یک مورد با حمل و نقل رایگان یا مقایسه چندین محصول برای بهترین معامله.
در اینجا دلایلی که مصرف کنندگان برای خرید آنلاین انتخاب می کنند ، بر اساس محبوبیت ، ذکر شده است.
 
دلایل عمده مصرف کنندگان خرید آنلاین را ترجیح می دهند
1. حمل و نقل رایگان


لوکس ساده حمل و نقل رایگان ممکن است تفاوت بین خرید آنلاین یا گرفتن کالای معادل داخل فروشگاه باشد. از نظر یک خرده فروش ، ارائه حمل و نقل رایگان همچنین می تواند خریداران را برای خرید بیشتر و "متعادل کردن" هزینه های تحویل جبران کند. همچنین می تواند انگیزه تبدیل و جلوگیری از رها شدن سبد خرید - عادت 46٪ از مصرف کنندگان باشد.
2. قیمت های پایین تر


قیمت یکی از قوی ترین عواملی است که بر تصمیم مشتری برای خرید تأثیر می گذارد: هنگام خرید آنلاین ، 70٪ از مصرف کنندگان در حال خرید کالاهای ارزان قیمت هستند. همراه با این واقعیت که بیش از نیمی از مصرف کنندگان ایالات متحده (56٪) می گویند که "فیش حقوقی" را زندگی می کنند ، منطقی است که خریداران به دنبال خرید آنلاین گزینه های مقرون به صرفه هستند.
3. راحتی


در سال 2021 ، راحتی همچنان استاندارد طلا است. 37٪ از مصرف کنندگان می گویند هزینه های آنلاین آنها در سه ماه گذشته 2020 افزایش یافته است - حتی در حالی که هزینه های کلی کاهش یافته است. مصرف کنندگان خرید اینترنتی را فقط برای سهولت انتخاب ترجیح می دهند. در عرض چند دقیقه می توانید کالایی را سفارش دهید ، پرداخت را تأیید کنید و وضعیت حمل و نقل آن را از راحتی خانه یا کف دست خود مشاهده کنید.
هزینه آنلاین


4. مقایسه قیمت


تقریباً از هر 4 مصرف کننده 3 نفر درمورد هزینه های خود (بصورت آفلاین و آنلاین) وظیفه شناس تر می شوند. آنها می توانند با ارزیابی رقابت ، لیست های خواسته را کم کنند و به راحتی از یک صفحه محصول به صفحه دیگر برسند تا با چند کلیک بهترین قیمت را پیدا کنند.
5. گزینه های بیشتر محصول


مصرف کنندگان می خواهند محصولات را به راحتی از نظر قیمت ، بررسی ها و ویژگی ها مقایسه کنند و در روند انتخاب محصول از بینش بیشتری برخوردار شده اند. تقریباً برای همه دسته های محصولات ، مصرف کنندگان ترجیح می دهند برای تنوع بیشتر خرید اینترنتی داشته باشند. تنها استثناceptions محصولات ضروری مانند مواد غذایی ، مواد تمیز کننده و داروهای بدون نسخه و سایر موارد مانند زیبایی و مراقبت شخصی و الکل است.
6. تخفیف


با خرید آنلاین ، برای مشتریان آسان است که معاملات را جستجو کنند ، به برنامه های جوایز بپیوندند و تبلیغات را به صندوق ورودی خود ارسال کنند. خریداران همچنین برای پس انداز بیشتر به راه حل های فناوری پیشرفته روی آورده اند. 45٪ از مصرف کنندگان همچنین از افزونه ها یا افزونه های مرورگر یافتن معاملات مانند Honey ، Pricescout و دستیار آمازون استفاده می کنند.
7. مارک خاصی را جستجو کنید


54٪ از مصرف کنندگان خود را وفادار به برند توصیف می کنند. بنابراین دلیل اصلی که مصرف کنندگان از یک مارک خاص خریداری می کنند چیست؟ برای اولین بار پیوسته قیمت های پایین تر از رقبا و کیفیت برتر نسبت به رقبا و به دنبال آن خدمات خوب مشتری است.


8. حمل و نقل سریع


مصرف کنندگان می خواهند محصولاتشان در اسرع وقت تحویل داده شود. 48٪ از خریداران آنلاین مایل به پرداخت هزینه اضافی برای حمل سریعتر هستند و 55٪ از خریداران آمازون نیز همین کار را می کنند. آمازون جایگاه خود را به عنوان قابل اعتمادترین خرده فروش از نظر سرعت تثبیت کرده است: 64٪ از مصرف کنندگان می گویند وقتی نیاز به گرفتن سریع محصول دارند ، آن را در آمازون جستجو می کنند.
9. ایمنی (اجتناب از فروشگاه های عمومی)


با وجود کاهش مواردکرونا و پیشرفت در واکسن ، مصرف کنندگان بیشتری در حال خرید آنلاین هستند تا با جلوگیری از فروشگاه های فیزیکی ، مواجهه احتمالی را به حداقل برسانند. 60٪ از مصرف کنندگان نسبت به آمازون بیشتر از قبل از همه گیریکرونا استقبال می کنند. 60٪ از مصرف کنندگان می گویند که آنها بیشتر از قبل از همه گیری ، در آمازون خرید می کنند.
10. بررسی ها را مشاهده کنید


اثبات اجتماعی نیز به شدت تصمیم گیری مصرف کننده را تحت تأثیر قرار می دهد. 71٪ از خریداران تحت تأثیر محصول با بهترین رتبه بندی و بررسی قرار می گیرند و 68٪ از خریداران تحت تأثیر بررسی هایی هستند که حاوی عکس یا فیلم هستند. عمل جلب نظرات گسترده با ایجاد اعتماد بین سایر مصرف کنندگان و محصول باعث افزایش اعتبار خرده فروشان آنلاین می شود.


11. محصولات فقط بصورت آنلاین فروخته می شوند


برخی از محصولات خاص ، نسخه محدود و یا مارک های تجاری بصورت انحصاری بصورت آنلاین در دسترس هستند. در این صورت ، s آنلاینهاپینگ تنها راه خرید است. برخی از مارک های مستقیم به مصرف کننده مانند Warby Parker ، Casper و Allbirds مشاغل عظیمی را کاملاً آنلاین ایجاد کردند و از آن زمان به فروشگاه های فیزیکی گسترش یافتند.
12. مارک های جدید پیدا کنید


مصرف کنندگان برای بررسی گزینه های خود به خرده فروشان آنلاین مراجعه کرده اند. فقط 12٪ از مصرف کنندگان هرگز به دنبال نام تجاری نیستند ، در حالی که 19٪ از مصرف کننده همیشه به دنبال یک مارک خاص است. با بررسی گزینه های محصول خود ، خریداران می توانند مارک های جدید را پیدا کنند و سریعتر با آنها ارتباط برقرار کنند.
حتی با بودجه تنگتر ، مصرف کنندگان نمی خواهند مشخصات خاص را فدا کنند - و مجبور نیستند. این که بخواهید هزینه ها را کاهش دهید ، خریدها را با تأیید اجتماعی تأیید کنید یا چیزی را تحویل بگیرید (یا اغلب موارد بالا) ، خرید آنلاین از جهات بیشتر از یک روش سودمند است.


آرایشی بهداشتی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده